2013 m. spalio 16 d., trečiadienis

Miestas

Po savaitgalio ir šventinės dienos atgijo miestas. Net atsirado mūsų dingęs restoranas.
Pasivaikščiojau po San Telmą ir jo apylinkes.
Argentina nebūtų Argentina, jei kas nors neprotestuotų, šito gero čia netrūksta


Pagaliau sutikau savo sielos draugę Mafaldą:Zirzėm, kaip blogai, kai nėra šilto vandens, o šiandien jo nebuvo namie iš viso!
Todėl papietauti nuėjau į vėl atsiradusį restoranėlį prie namų. "Estrella Galicia". Na labai jau tipiškas autentiškas, net nedrįsau nufotografuoti, tie visi sėdintys dėdės gal išsigąstų. Suvalgiau kepto viščiuko ir išgėriau balto vyno sklidiną stiklinę. Sumokėjau mūsų pinigais 16 Lt. Turint omenyje, kad viščiukas tirpo burnoje, manau, kad tai labai nedidelė kaina, palyginus su verslo pietų kainomis Vilniuje. Jau be maisto Argentinoje tai tikrai neliksi :)

Nuliūdino metro A linija, važiavau šiandien. Kad ir matyt nebesaugūs anieji mediniai antikvariniai vagonai, bet buvo jaukūs ir turėjo šarmo. Dabar gi - bedvasiai skardiniai. Gaila, labai gaila :(

Beje, planuojantiems kelionę į BA reikia pasidomėti apie futbolo čempionatų tvarkaraščius. Spalį akivaizdžiai vis kas nors vyksta, nes būtinai kartas nuo karto nutinka rungtynių diena, dėl ko milongos pastebimai nukraujuoja. Pagalvojau, kad tokią dieną kultūriškai idomiau būtų eiti ne į milongą, o bent į kokį barą, kur transliuojamas futbolas.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą